TEL-ENERGO oferuje coraz więcej

ENERGIA XXI – Prywatyzacja polskiej energetyki, cz. 4
Dodatek reklamowy do RZECZPOSPOLITEJ.
nr 62 (5532) 14 marca 2000 r.

TEL-ENERGO oferuje coraz więcej
Wysoka jakość usług, najnowsza technologia i konkurencyjne ceny

 

Już ponad 12 tysięcy abonentów korzysta z usług telefonicznych oferowanych przez TEL-ENERGO. Do końca 2000 roku planowane jest przyłączenie kolejnych 100 tysięcy abonentów końcowych.

Co oznacza wyróżnik 0-27?

Wyróżnik 0-27 to numer, który należy wybrać, aby skorzystać z konkurencyjnych połączeń telefonicznych. Jest to numer dostępowy do wydzielonej sieci telekomunikacyjnej energetyki.

Obowiązujący cennik pozwala firmom, które włączą się do sieci 0-27, zmniejszyć opłaty za rachunki telefoniczne.

Do kogo skierowane są usługi telefoniczne oferowane przez TEL-ENERGO?

Kluczowymi klientami TEL-ENERGO są akcjonariusze spółki oraz inne firmy zajmujące się przesyłem i rozdziałem energii elektrycznej.

Wychodząc naprzeciw ich potrzebom w zakresie łączności, 1 sierpnia 1999 roku TEL-ENERGO rozpoczęło świadczenie usług telefonicznych.

Obsługa sektora energetycznego stała się możliwa dzięki rozbudowie sieci telekomunikacyjnej oraz umowie międzyoperatorskiej podpisanej przez TEL-ENERGO i TP SA.

Jak zostać abonentem TEL-ENERGO?

Przekierowanie ruchu telefonicznego do sieci TEL-ENERGO nie wymaga rezygnacji z dotychczasowego powiązania z operatorem TP SA, nie wymaga również zmian w numeracji.

Niezbędne jest jedynie wyrażenie zgody na uruchomienie łącza dostępowego pomiędzy siecią TEL-ENERGO a centralą telefoniczną zainteresowanego usługą klienta oraz uzgodnienie punktu styku i typu interfejsu.

Jakie rozwiązania oferuje TEL-ENERGO?

Sieć telekomunikacyjna TEL-ENERGO to nowoczesna, w pełni cyfrowa sieć światłowodowa ISDN. Cyfrowe połączenia pomiędzy abonentami umożliwiają równoczesne przesyłanie głosu, obrazów, faksów i danych. Użytkownik może uzyskać również dostęp do Internetu i do sieci LAN.

Firmy podłączone do wydzielonej sieci telekomunikacyjnej zarządzanej przez TEL-ENERGO mogą korzystać nie tylko z połączeń wewnątrzsieciowych, ale również z połączeń międzymiastowych, międzynarodowych oraz połączeń z abonentami sieci telefonii komórkowej.

Wysoka jakość oferowanych usług, najnowsza i pozwalająca poszerzać ich gamę technologia oraz wymierne korzyści ekonomiczne wynikające z konkurencyjnych cen to powody, dla których warto skorzystać z oferty TEL-ENERGO.

obecnie: www.exatel.pl